Вхід
1c_fran_red.png
Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу
Перегляди: 1209
Друк

При розробці даного програмного продукту враховано досвід впроваджень більш ніж на 250 сільськогосподарських підприємств, у тому числі: Групи компаній «Маїс», Групи компаній "Фрідом фарм інтернешнл", Групи компаній "Агромарс" (Гаврилівські курчата), племінного господарства «Агро-регіон», птахівницьких комплексів "Відрадненське", "КОРОБІВСЬКИЙ" і багато інших.

Конфігурація є захищеною і містить фрагменти коду, що не підлягають зміні користувачем.

Використання конфігурації "Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України" можливе тільки з платформою "1С: Підприємство" версії 8.1.14 і вище.

Окрім функціоналу типового рішення "1С: Бухгалтерія 8 для України" програмний продукт "1С: Підприємство 8 Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України". містить функції, зумовлені особливостями управлінського та бухгалтерського обліку в сільськогосподарських організаціях.

Основні функціональні можливості програми:

Ведення бухгалтерського та податкового обліку відповідно до національних стандартів України.
Забезпечення вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства - від обробки первинних документів до формування регламентованої звітності.
Ведення податкового обліку в розрізі декількох видів ПДВ (опціонна): формуються окремі книги продажів, придбання, декларації з ПДВ.
Аналіз іншої реалізації, валових доходів і витрат.

У конфігурації автоматизовані наступні ділянки обліку:

Облік в рослинництві. Введено поняття "технологічної операції". Всі документи по реєстрації факту виконаних робіт накопичують дані в розрізі типових технологічних операцій. У програму вводиться структура посівів, можливо графічне представлення схеми полів. Витрати на підготовку виробничої діяльності накопичуються в розрізі полів, культур і статей витрат. Реалізовано механізм розподілу витрат пропорційно площі полів, аналізу витрат, розрахунку фактичної собівартості.

Облік взаєморозрахунків з оренди землі (облік пайовиків). Реалізований автоматичний розрахунок нарахувань і утримань. Виплата проводиться всіма можливими способами: безготівковими, готівкою, готовою продукцією, товарами. Реалізований автоматичний розрахунок нарахувань і утримань

Облік тваринництва. Тварини враховуються в сумовому обліку, в головах, у живій вазі. У бухгалтера є можливість відобразити в системі всі господарські операції з обліку тварин від приплоду до забою.

Облік транспорту і сільгосптехніки. У програмі фіксуються шляхові і облікові листи, ведеться облік палива, показників спідометра і залишків у баках, розрахунок витрати палива за нормами, виконується розрахунок відрядної зарплати. Крім того, є можливість проаналізувати витрати на утримання автомобільно-тракторного парку водіїв, механізаторів та їх помічників.

Облік переробки та допоміжних виробництв реалізований з можливістю розрахунку фактичної собівартості й аналізу структури собівартості готової продукції.

Облік інших витрат. Ведеться в розрізі підрозділів, об'єктів (номенклатурних груп) і статей витрат. Реалізовано механізм розподілу і аналізу витрат, розрахунку фактичної собівартості готової продукції.

Розширені можливості по розрахунку заробітної плати. Ведення кадрового обліку. Система гнучкого налаштування видів і груп розрахунків, розрахунок лікарняних, відпускних. Формування стандартних і регламентованих звітів. Виплата розрахованої заробітної плати може здійснюватися, як через касу підприємства, через картку банку, так і послугами, товарами та готовою продукцією.

За допомогою "1С: Підприємство 8 Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України" можна вести бухгалтерський і податковий облік господарської діяльності декількох підприємств як окремо, так і в загальній інформаційній базі (причому в ролі окремих організацій можуть виступати індивідуальні підприємці). Це зручно, якщо їх господарська діяльність тісно пов'язана між собою: можна використовувати загальні списки товарів, контрагентів (ділових партнерів), працівників, місць зберігання і т.д., а обов'язкову і спеціалізовану звітність формувати окремо.

Новини 1С:Україна

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.