Вхід
1c_fran_red.png
Перегляди: 1174
Друк

Супровід 1С полягає в обслуговуванні інформаційної бази у процесі її використання. на підприємстві У рамках супроводу проводяться роботи спрямовані на розвиток та підтримку інформаційної бази, її здатності виконувати усі початково покладені функції. Постійний супровід дозволяє підтримувати інформаційну систему в актуальному стані та мінімізувати можливість збоїв

ТОВ “Західконсалтинг” здійснює супровід конфігурацій шляхом абонентського обслуговування клієнтів або разових викликів.

Довгострокове співробітництво є найбільш зручною формою співпраці. Такий підхід дозволяє Клієнтам заощаджувати кошти - відпадає потреба в додатковому утримуванні щонайменше одного штатного спеціаліста. Абонентське обслуговування проводять тільки сертифіковані фірмою 1С спеціалісти. Компанія “Західконсалтинг” гарантує своєчасне та якісне виконання робіт, що забезпечує стабільне функціонування Вашої облікової системи

Основні послуги, які наша компанія надає в рамках абонентського супроводу 1С:
Оновлення конфігурації та платформи. У зв'язку із постійними змінами у законодавстві та періодичним оновленням релізів конфігурацій, програмне забезпечення необхідно періодично оновлювати для забезпечення коректної роботи та максимальної функціональності.
Проведення регулярних профілактичних робіт. Дані роботи передбачають здійснення періодичного резервного копіювання та архівації бази, тестування та виправлення помилок у роботі системи, очищення старих періодів та оптимізація роботи системи.
Аудит. У процесі роботи користувачі системи можуть допускати помилки, які ми виявляємо та даємо рекомендації щодо їх уникнення в майбутньому.
Поточне налаштування та адміністрування системи 1С. В процесі використання системи виникає необхідність у внесенні змін до конфігурації (створення нових облікових записів, налаштування системи обміну даними, журналу реєстрації тощо). 
Вирішення раптових проблем з інформаційними базами таких як непередбачувані критичні помилки; відновлення баз даних у випадку пошкодження
Консультації. Наша компанія забезпечує Клієнтів оперативними консультаціями, що дозволяє їм своєчасно вирішувати нагальні питання та забезпечує спокійний клімат у колективі.
Навчання. У процесі роботи з інформаційною системою часто виникає необхідність у додатковому навчанні користувачів. Наші спеціалісти проводять навчання персоналу безпосередньо на робочому місті з реальною інформаційною базою, що дозволяє користувачам швидко засвоїти усі можливості програми 1С у межах їх повноважень.

Досить типовою є ситуація, коли “фірма-продавець” 1С продає Вам конфігурацію, а реального впровадження, у результаті якого якого програма буде повнофункціонально працювати, не забезпечує. У нашій практиці такі випадки є типовими. Для ТОВ “Західконсалтинг” продаж програм 1С не є основним завдання, ми надаємо повний комплекс послуг з впровадження та супроводу забезпечуючи оптимальні умов для ефективної та безперебійної роботи встановлених інформаційних баз у клієнтів.

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.